LECO POLSKA

LECO Polska powstała w 1994 jako oddział techniczno-handlowy LECO Corporation z siedzibą na terenie Katowic. We wrześniu 2010 przeniesiono siedzibę do nowego budynku firmowego w Tychach. Na terenie oddziału działa laboratorium demonstracyjne, w którym organizowane są spotkania dla użytkowników oraz pokazy urządzeń.

Analizatory firmy LECO są obecne na polskim rynku od początku lat 70-tych XX wieku. W chwili obecnej posiadamy ok. 900 zainstalowanych w Polsce urządzeń, a lista zadowolonych użytkowników wciąż rośnie.

Dysponujemy sprawnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz zapewniamy dostawę materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych do naszych urządzeń.

Zespół LECO Polska tworzy 15 osób, w tym 6 inżynierów serwisowych i 3 inżynierów sprzedaży.

 

LOKALIZACJA

Główna siedziba LECO Polska zlokalizowana jest na południu Polski w rejonie największego zagęszczenia przemysłu. Nasza lokalizacja stanowi doskonałą bazę do sprawnej obsługi użytkowników w całej Polsce. Pracownicy działów sprzedaży i serwisu są także dostępni ze swoich biur domowych rozmieszczonych w różnych rejonach kraju.

LECO POLSKA

Dojazd

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta   tel. 32 200 07 60      fax. 32 200 05 36     info_PL@leco.com

Dorota Ryszka – 32 721 53 02     Dorota_Ryszka@leco.com

Sylwia Maszczyńska – 32 721 53 03     Sylwia_Maszczynska@leco.com

Anna Kos – 32 721 53 01     Anna_Kos@leco.com

Gabriela Janicka – 32 721 53 00     Gabriela_Janicka@leco.com

 

Dział Serwisu

Paweł Nowiński – 602 101 002     Pawel_Nowinski@leco.com

Marian Nowak – 606 489 756     Marian_Nowak@leco.com

Sławomir Wdowik – 602 332 605     Slawomir_Wdowik@leco.com

Łukasz Golly – 784 047 857     Lukasz_Golly@leco.com

Szymon Figiela ­– 728 926 266     Szymon_Figiela@leco.com

Piotr Zuzewicz - 728 926 268     Piotr_Zuzewicz@leco.com

 

Dział Sprzedaży – analizatory

Organika: Adam Greczichen – 660 548 780     Adam_Greczichen@leco.com

Nieorganika: Tomasz Stójkowski – 698 693 835     Tomasz_Stojkowski@leco.com

SepSci: Agnieszka Ulanowska – 784 047 833     Agnieszka_Ulanowska@leco.com

 

Księgowość

Jadwiga Trzetrzelewska – 32 721 53 04     Jadwiga_Trzetrzelewska@leco.com

 

Zarząd

Alexander Albrecht – członek zarządu

Kamil Kapral – członek zarządu

Grzegorz Strączyński – członek zarządu; dyrektor

Wróć